«1...6162636465...76»

Felhasználó
10 éve
ÉN! És ezt félig neked csináltam: http://www.youtube.com/watch?v=Lczea8o47Ic
Ja ezt mindenkinek szétosztani:http://www.youtube.com/watch?v=Y1XrERZfvKk
getbanner.php?n=gyilkoska202
special_banner.php?gyilkoska202&Klan:%20-*MG*-%20Magyar Garda%20&5818%20kill&Helyezes:435.

en-1-combined-r.png

Felhasználó
10 éve
na gyilkoska ha már vonat szimurátor kell akkor ezt ajánlom ez a legjobb
trailer videó

pár game play videó katt a képekre.


InRail Taurus
roco-73520-villanymozdony-190-314-inrail-fuorimuro-vi-289319.jpg




Felhasználó
10 éve
Nos, igen ezel én is szívesaen játszanék HA,menne de mivel nem megy ez van.Meg ezt nem egy 11 éves gyerek csinálta mármint a videót!
getbanner.php?n=gyilkoska202
special_banner.php?gyilkoska202&Klan:%20-*MG*-%20Magyar Garda%20&5818%20kill&Helyezes:435.

en-1-combined-r.png

Felhasználó
10 éve
na gyilkoska ez gyakorlás kérdése.De ez már tényleg egy igazi vasút szimurátor.Mert eben mindenre figyelni kell amire egy igazi vasútnál kell.
Én szerintem ha már vasút szimurátoral akarsz játszani akkor a ts-t (train simurator)-t válaszd mert az sokkal jobb.

egy kis gyors össze hasonlitás. negativum, pózitivumok

pozitiv
a játék a leggélethűbb vasút szimurátor ami van.
a pályák elég nagyok vannak 2 órás utazások is.
Teljes vasútvonalak vannak benne.
A játék folyamatosan pontoz téged.Ezekre kell figyelni ne halad meg a lámpákat ne álj meg rosszul a peronnál tarsd a menetrendet.Ne menj gyorsabban.Meg még pár dolog
Ha elkezdesz egy pályát akkor nem csak azzal a szerelvénnyel viheted végig amit a játék ad hanem te választhatod ki a mozdonyt,valamint hozzá s személy kocsikat.
Ami célszerű hogy a elethűség kedvéért ne rakj gőzőst német ic kocsik elé.hanem a hozzá tartozó mozdonyt.
De nem csak a szerelvényt választhatod ki hanem hogy melyik évszakba legyen a pálya (tél,tavasz,nyár,ősz)
a napszakot is ki tudod percre pontosan ( ha estére álitod 22:45 akkor sötétben mész.Ha 04:10 akkor még hajnalban.Ha akkora mikor jön fel a nap akkor nap felkeltében)
De nem csak ennyit lehet hanem a időjárást.(napos idő.felhős,esős,eső villám.jégeső,széles idő,köd,és még hót is.A havat ne nyári tájon álisd be mert az elég ilozió romboló.)
A mozdonyok belseje külseje is nagyon szép.Valamint a hangok is.
A peronon álló emberek is jobban néznek ki ki vannak dolgozva nem csak egy vékony kép van róluk.Igaz közelről nem valami szépségek de azért ez is valami.
Amit még meg emlitek az a online megosztás.Igen van ilyen is.
Ez azt jelenti hogy ugye a editor-ral nagyon könnyen tudsz csinálni egy pályát azt a játékon keresztül meg tudod osztani amivel más is tud játszani valamit fórditva is.




na jöjjenek a negativumok

negativum

A játék tényleg jó rengeteg pálya van benne sok mozdony,kocsi.DE!!! soha nem találkozhatsz benne magyar vagy más szerelvényekkel pályákkal.Ha csak nem valami megosztott játékkal játszol.
Hogy miért nincs benne magyar??
azért mert ez német játék és főként német (DB valamint DR) mozdonyok, kocsik vannak benne igaz vannak benne ŐBB-s meg még pár más is.
Ez a egyetlen hibája hogy nem lehet pl egy csörgővel vagy egy nohabbal végig menni.

Legutóbb szerkesztve viktor által.


Felhasználó
10 éve
Ezt tudom és értékelem is nagyon szép és jó de nem fog menni a gépen szóval sajnos nem tudnék játszani vele MAX ha csak akkor, hogyha elmennék hozzátok ami a 99% az 1%-hoz szóval ennyi!
getbanner.php?n=gyilkoska202
special_banner.php?gyilkoska202&Klan:%20-*MG*-%20Magyar Garda%20&5818%20kill&Helyezes:435.

en-1-combined-r.png

Felhasználó
10 éve
ha az a baj hogy nem tudod honnan be szerezni én skype-n átküldöm.
Ha meg attól félsz hogy nem indul el hát tévedsz mert a mts el indul neked akkor ez is elfog. Egy próbát azért megér.

10840510842014-01-12_00003_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
gyilkoska ezt neked csináltam

Legutóbb szerkesztve viktor által.


Felhasználó
10 éve
Köszönöm! :)
getbanner.php?n=gyilkoska202
special_banner.php?gyilkoska202&Klan:%20-*MG*-%20Magyar Garda%20&5818%20kill&Helyezes:435.

en-1-combined-r.png

Felhasználó
10 éve
Mikor lessz ujj fragod?SEGÍTENÉK!

Ja ész átküldenéd a vidi szerkesztődet?

Legutóbb szerkesztve gyilkoska202 által.

getbanner.php?n=gyilkoska202
special_banner.php?gyilkoska202&Klan:%20-*MG*-%20Magyar Garda%20&5818%20kill&Helyezes:435.

en-1-combined-r.png

Felhasználó
10 éve
a klán fórumon vagy egy új fórum a neve game (saját képek)
ezentúl oda kerüljenek a játékokból ki printelt képek.

Felhasználó
10 éve
oks!

Ki vesz fel ilyen barmokat?

Legutóbb szerkesztve gyilkoska202 által.

getbanner.php?n=gyilkoska202
special_banner.php?gyilkoska202&Klan:%20-*MG*-%20Magyar Garda%20&5818%20kill&Helyezes:435.

en-1-combined-r.png
«1...6162636465...76»